درباره ما بیشتر بدانید!

مرکز آموزش های الکترونیکی در دو بخش خدمات مجازی به دانشجویان مجازی دانشگاه فردوسی مشهد و خدمات برخط به کلیه مخاطبان دانشگاهی فعالیت مینماید.

همچنین این مرکز در رزومه کاری خود برگزاری کنفرانس های ملی و بین المللی، سخنرانی های علمی برخط از خارج از کشور، جلسات مصاحبه و جذب، دفاع پایان نامه، نمایشگاه برخط و … دارد.

یکی از اهداف ما سعی در ساده سازی مسیر آموزش است. با این هدف از سال 1390 و با ارائه سناریوهای مختلف شروع به تجهیز کلاس های ضبط ویدیویی در سطح دانشکده ها کردیم.

در گام بعد و از سال 1395 با تاسیس استودیو تصویری در محل مرکز آموزش های الکترونیکی، تولید محتوا وارد فاز جدیدی از انجام شد.

اکنون این مرکز با بهره گیری از انواع محتوای آموزشی شامل فیلم برداری زنده از کلاس های در حال برگزاری، ضبط استودیویی، استفاده از فایل ضبط شده کلاس های آنلاین و محتوای تعاملی با مشارکت شرکت های مطرح در عرصه تولید محتوای الکترونیکی و با انگیزه اشتراک رایگان محتوا، اقدام به ارائه دروس در سامانه اختصاصی خود با نام ocw.um.ac.ir نموده است.

پلی میان آموزش و بازار کار

استادیار، دانشجویان خود را تا رسیدن به بازار کار همراهی خواهد کرد. به‌عبارتی ما معتقدیم اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار کار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار کار، دسترسی به بهترین موقعیت شغلی متناسب با مهارت‌های افراد، کمی مشکل و پیچیده است. ما در همیار‌آکادمی تلاش داریم با پیوند زدن آموزش به بازار کار، این معضل قدیمی را حل کنیم. آزمون‌های تخصصی در پایان دوره‌های آموزشی همیار‌آکادمی، راهی است برای ساختن رزومه و تاییدیه‌های شغلی تا کارآموزان همیار‌آکادمی با داشتن یک گواهی معتبر بتوانند هم خودشان موقعیت‌های بهتری را شناسایی کنند، هم هم‌دوره‌ای‌ها و اساتید همیار‌آکادمی بتوانند ‌آن‌ها را به شرکت‌های مختلف معرفی کنند و هم پلتفرم استعدادیابی همیار‌آکادمی آن‌ها را به بهترین موقعیت متناسب با سطح کیفی مهارت آن‌ها وصل کند.

مراحل آغاز به کار و رشد

عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....
عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....
عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....

برخی از نمونه کارها

از نمونه کارهای ما دیدن کنید حتما

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های آکادمی استادیار